2021-04-08
Kolejny termin szkolenia teoretycznego z wykonywania szczepień przeciw COVID-19

Uprzejmie informuję, że Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego wyznaczyło kolejny termin szkolenia teoretycznego z wykonywania szczepień przeciw COVID-19, które będzie przeprowadzone w dniach 15-19.04.2021 r.

Farmaceuci ze Śląskiej Izby Aptekarskiej, którzy są jeszcze zainteresowani udziałem w szkoleniu, proszę aby w terminie do 12 kwietnia br. do godz. 18.00:

1. zarejestrowali się poprzez formularz: https://www.katowice.oia.pl/formularze/szczepienia

2. po zarejestrowaniu pobrali, wypełnili (podpisali) i odesłali  zwrotnie do izby na adres katwoice@oia.pl w jednym pliku PDF "Oświadczenie i klauzulę RODO" dostępne na stronie:

https://www.katowice.oia.pl/files_news/news_8688/files/Oswiadczenie_RODO_szkolenie_COVID_2021.pdf

Po wypełnieniu formularza, odesłaniu skanu "Oświadczenia i klauzuli RODO" do Śląskiej Izby Aptekarskiej na adres katowice@oia.pl i weryfikacji zgłoszenia przez pracownika izby, dane farmaceuty zostaną przekazane do Naczelnej Izby Aptekarskiej oraz organizatora szkolenia - Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

Po spełnieniu powyższego farmaceuta powinien otrzymać z CMKP korespondencję mailową o terminie i dostępie do platformy e-learningowej ze szkoleniem teoretycznym.

W przypadku problemów z platformą e-learningową, braku maila z dostępem do szkolenia, proszę o kontakt z pomocą techniczną CMKP:
https://e-learning.cmkp.edu.pl/mod/page/view.php?id=30686

Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
15
05.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry