ŚLĄSKA IZBA APTEKARSKA
W KATOWICACH

Oferta Holiday Park&Resort dla członków Śląskiej Izby Aptekarskiej

Kategoria: INFORMACJE
Data dodania: 2024-03-20

Śląska Izba Aptekarska otrzymała propozycję dla członków Izby z firmy Holiday Park & Resort na zakup voucherów pobytowych 6 dniowych (5 nocy) z rabatem do 68% do zrealizowania, którą poniżej prezentujemy:

a. w 6-ciu ośrodkach nadmorskich: Rowy, Pobierowo, Mielno, Ustronie Morskie, Niechorze, Grzybowo
b. w ośrodku górskim w Cieplicach Zdroju (pod Karpaczem).

Na zrealizowanie pobytu z vouchera jest 5 lat (vouchery brązowe i srebrne) lub 3 lata (vouchery złote).

Zakupu voucherów dokonać można pod linkiem

https://oferta.holidaypark.pl/SLASKA-IZBA-APTEKARSKA

do 20 kwietnia 2024 r.

WAŻNE:

1. Kody voucherów pobytowych generowane są automatycznie i wysyłane w wersji elektronicznej zaraz po dokonaniu zakupu.
2. Kalendarz rezerwacyjny dostępny jest aż na 5 lat do przodu, co zapewnia komfort zakładania rezerwacji z dowolnym wyprzedzeniem czasowym.
3. Pobyt zrealizować można jednorazowo (6 dniowy) lub dwukrotnie w jednym roku kalendarzowym dzieląc kod voucherowy (3 dni i 2 dni).
4. Vouchery pobytowe są od razu imienne.
5. Podczas jednej akcji zakupowej, można dokonać zakupu kilka sztuk voucherów jednocześnie, na te same dane osobowe, podając jeden konkretny adres email, nr telefonu oraz imię i nazwisko.
6. W przypadku chęci zakupu na inne dane osobowe, zakupu należy dokonać od nowa, ponownie wchodząc w link i wpisując nowe dane osobowe (zarówno adres e-mail, numer telefonu oraz imię i nazwisko).
7. Przy zakupie vouchera, nie trzeba od razu wybierać konkretnego terminu pobytu.
8. Bilety do ZOO w Borysewie są bezimienne, a ich ważność to 3 lata bez ograniczeń terminowych. Zakupić je można jedynie z voucherem pobytowym.

Każdy domek i apartament wyposażone są w aneksy kuchenne, leżaki, parawany plażowe, telewizory z kanałami tv kablowej, a na terenie resortu jest dostęp do bezpłatnego wi-fi.

W ramach pobytu każdy gość ma dostęp do wszystkich atrakcji takich jak: baseny zewnętrzne, basen wewnętrzne i sauny (Rowy, Pobierowo), jacuzzi, siłownie zewnętrzne, siłownię wewnętrzną (Mielno), sale zabaw dla dzieci, animacje dla dzieci i dorosłych, mini aquaparki (Mielno, Ustronie Morskie), place zabaw dla dzieci. Na terenie Resortów zapewniamy dostęp do wyśmienitego jedzenia w naszych restauracjach, bistrach oraz kawiarniach.

W momencie zakupu vouchera ponosicie Państwo jedynie koszt pobytu, następnie przy rezerwacji każdy klient uiszcza opłatę za przygotowanie lokalu (179,99 zł/ apartament i 219,99 zł/domek) oraz kaucję (750 zł/cały pobyt) lub max rok przed przyjazdem w przypadku rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.

Po przyjeździe do ośrodka można przeznaczyć kaucję na zakupy w kawiarni lub bistro. Niewykorzystana kaucja jest zwracana do 14 dni po zakończonym pobycie.

Przy zameldowaniu doliczana jest opłata eksploatacyjna od 2,90 zł za osobę (w niskim sezonie) lub 4,90 zł (w sezonie wysokim) oraz opłata klimatyczna.

Parking monitorowany jest płatny, jednak nie jest obowiązkowy.

Istnieje możliwość wypożyczenia kompletu ręczników na czas pobytu.

Przy wymeldowaniu rozliczane są koszty zużycia mediów, które opłacić można z kaucji (według podliczników zamontowanych w lokalach).

Osoby do kontaktu:
- Justyna Gieparda Kuśmierska - 532 430 025
- Katarzyna Gajewska - 532 45 77 38

mdi-arrow-left Powrót
Zobacz również:
2024-04-12 09:14:42
Webinar: Obsługa pacjenta w aptece - elementy wywiadu Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na webinar z mgr farm. Kingą Piotrowską-Kos z cyklu "Farmaceuci dla studentów" pt. "Obsługa pacjenta w aptece ...
Więcej mdi-menu-right
2024-04-12 08:30:11
Webinar: Syndrom poszpitalny. Szczególne potrzeby pacjenta onkologicznego Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na webinar z dr n. med. i n. o zdr. Mają Czerwińską Rogowską pt. "Syndrom poszpitalny. Szczególne potrzeby pac...
Więcej mdi-menu-right
2024-04-05 11:10:08
Zaproszenie II Ogólnopolską Konferencję Naukową - Humanistyczne aspekty farmacji - Szczecin - 10-12.... Serdecznie zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu Humanistyczne aspekty farmacji. Filozofia opieki farmaceutycznej jako gwarancj...
Więcej mdi-menu-right
Więcej artykułów mdi-menu-right