2021-03-26
Odpowiedzi na pytania z webinaru nt. robotów aptecznych

Odpowiedzi na wybrane pytania uczestników szkolenia webinarowego, które odbyło się 10.03.2021 r. i dotyczyło m.in. robotów aptecznych. Opracowanie zostało przygotowane przez firmę NGK Pharma.

1. Montaż pierwszego robota Gollmann w Polsce odbędzie się pod koniec kwietnia w miejscowości Polkowice (woj. dolnośląskie). Chętnych na oględziny zapraszam do kontaktu pod nr tel: 603 333 779. Dodatkowo mogę dla Państwa zorganizować wyjazd do producenta (Halle-Salle, Niemcy) oraz wizyty referencyjne w aptekach współpracujących.

2. Tak, robota można zastosować w każdej aptece, urządzenie dostosowujemy do apteki nie na odwrót (możliwość instalacji również na innych poziomach tj. piwnica lub piętro), posiadamy 1800 różnych konfiguracji, pojemności, wysokości, szerokości oraz długości.

3. Cena robota zależy od wymiarów, wymagań apteki oraz pojemności. Chętnie spotkam się z Państwem, przedstawię projekt, bezpłatnie wycenię urządzenie oraz podzielę się wiedzą na temat dodatkowych środków na finansowanie robota (ulga robotyzacyjna, dotacje oraz granty).

4. Dostarczając wyceny do klienta przedstawiamy kilka opcji leasingowania urządzenia lub opcję pożyczki. Kwestie dofinansowań są indywidualną sprawą apteki ze względu na różne programy w województwach, z naszej strony udzielimy wszelkich starań w kwestii otrzymania dotacji.

5. W robotach Gollmann zastosowano baterie „Batterylast”, które pozwalają na trzy godzinną prace w przypadku utraty zasilania w budynku. Dodatkowo w urządzeniu znajduje się dodatkowy komputer w celu zabezpieczenia danych oraz tworzenia kopi zapasowej w przypadku awarii komputera głównego.

6. Połączenie z nowym oprogramowaniem „Kamsoft” w ogóle nie stanowi problemu, w oparciu o wspólny interfejs „WWKS 2.0. Przetestowaliśmy pełną integrację systemu.

7. Proces produkcji oraz transportu trwa od 12 do 14 tygodni, od 5 do 7 dni wynosi instalacja oraz szkolenie personelu (apteka w czasie prac może być czynna i normalnie funkcjonować).

Dziękujemy za uczestnictwo w spotkaniu oraz poświęcony czas.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie.

Jeżeli mają państwo jakiekolwiek pytania lub uwagi, proszę o kontakt:

Mail: artur.rapicki@ngkpharma.pl
Tel: 603 333 779

Autor: Lech Wróblewski
chevron_left
24
06.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry