2020-10-21
Webinarowa środa: Rola farmaceutów w realizacji szczepień w aptekach

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie on-line z cyklu webinarowa środa pt. "Rola farmaceutów w realizacji szczepień w aptekach", które odbędzie się 21 października br. o godz. 18.00.

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

  • 18.00-19.00
"Rola farmaceutów w realizacji szczepień w aptekach" - dr n. farm. Piotr Merks https://wmcm.uksw.edu.pl/dr-nauk-farm-piotr-merks/
 
Szczepienia w aptekach to uznany standard międzynarodowy zatwierdzony przez Międzynarodową Federację Farmaceutyczną (FIP).
 
Proponowane szkolenie, ma na  celu wyjaśnienie procedury szczepień w aptekach przez farmaceutów oraz opowiedzieć im o tym w jaki sposób prowadzi się tą usługę, jak była ona wprowadzana w innych krajach oraz do zmobilizowało decydentów do implementacji tej usługi.
 
"Canesten – nowość od Bayer" - Monika Albrewczyńska - firma BAYER
 
Partner spotkania: BAYER, Ogólnopolski Program Zwalczania Grypy.
 
Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:
 
 
Uwagi techniczne:
 
Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 
Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl
 
Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.


Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Miejsce wydarzenia: webinar
Dokładny termin: 2020-10-21
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
16
01.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry