2020-11-18
Webinarowa środa: Coś na uspokojenie, coś na sen

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na certyfikowane szkolenie on-line z prof. dr hab. n. med.  Przemysławem Bieńkowskim z cyklu webinarowa środa pt. "Coś na uspokojenie, coś na sen", które odbędzie się 18 listopada br. o godz. 18.00.

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

 • 18.00-18.05

  Otwarcie webinaru - dr n. farm. Mikołaj Konstanty - Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
 • 18.05-18.15

  Prezentacja produktowa firmy Sanofi.
 • 18.15-18.45

  "Coś na uspokojenie, coś na sen" - prof. dr hab. n.med.  Przemysław Bieńkowski

  Lekarz psychofarmakolog. Pracuje w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2011 r. przewodniczy Radzie Naukowej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jest autorem lub współautorem ponad 120 prac oryginalnych i poglądowych w czasopismach posiadających współczynnik IF, licznych rozdziałów książkowych i doniesień zjazdowych. Jego zainteresowania badawcze obejmują etiopatogenezę zaburzeń psychicznych oraz mechanizmy działania nowych leków psychotropowych.
 • 18.45-19.00

  Pytania na czacie do prelegenta
Partner spotkania: SANOFI, Grupa NeoArt
 
Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:
 
 
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.

Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Miejsce wydarzenia: webinar
Dokładny termin: 2020-11-18
Autor: Mikołaj Konstanty
Galeria:
chevron_left
16
01.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry