2020-11-16
Szkolenie webinarowe: Postępowanie z pacjentem zakażonym SARS-CoV-2

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na certyfikowane szkolenie webinarowe z prof. Dorotą Michaluk pt. "Postępowanie z pacjentem zakażonym SARS-CoV-2", które odbędzie się 16 listopada (poniedziałek) 2020 r. o godz. 18.00.

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

 • 18.00-18.05
  Otwarcie webinaru - dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk - Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach
 • 18.05-18.20
  „Kompleksowe rozwiązanie dla skóry atopowej” - dr n. biol. Agnieszka Kotusz (reprezentantka firmy BAYER)
 • 18.20-19.20
  "Postępowanie z pacjentem zakażonym SARS-CoV-2" - prof. Dorota Michaluk - zakaźnik, współautor zaleceń postępowania w zakażeniach SARS-CoV-2 Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych członek zespołu, który od marca bada skuteczność różnych metod leczenia covid, współautor artykułu na ten temat, który lada moment pojawi się w Lancecie.
 • 19.20-19.30
  Sesja pytań i odpowiedzi
Partner spotkania: BAYER
 
Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:
 
 
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.

Z poważaniem

Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk

Miejsce wydarzenia: webinar
Dokładny termin: 2020-11-16
Autor: Piotr Kaczmarczyk
chevron_left
16
01.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry