2020-10-27
Spotkanie delegatów Śląskiej Izby Aptekarskiej - 27.10.2020 r.

Szanowni Państwo, wywiązując się z deklaracji przedwyborczych i zjazdowych, serdecznie zapraszam na spotkanie delegatów Śląskiej Izby Aptekarskiej, które ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiczną, w tym roku zorganizujemy zdalnie za pośrednictwem aplikacji ZOOM w dniu 27 października (wtorek) 2020 r. o godz. 19.00

Mam nadzieję, że narzucony przez COVID-19 sposób komunikacji pozwoli nam, także w świecie wirtualnym, spotkać się i porozmawiać.

Państwa udział w spotkaniu może mieć istotne znaczenie dla przebiegu kolejnego Zjazdu, dlatego wcześniejsze omówienie ważnych tematów i przećwiczenie procedur będzie miało pozytywny wpływ na sprawność obrad zjazdu. Wobec powyższego, apeluję do Szanownych Koleżanek i Kolegów o uczestniczenie w spotkaniu.

W programie przewidziane są następujące punkty:
- termin i sposób realizacji zjazdu oraz głosowania,
- forma udostępnienia materiałów zjazdowych,
- aktualne zagadnienia, zmiany i problemy na rynku aptekarskim w Polsce.

Czas trwania: do 1.5 godziny.

Planowane spotkanie, na które serdecznie zapraszam, z założenia powinno mieć charakter wymiany informacji, myśli i pytań, w związku z czym, bardzo proszę o możliwie aktywne uczestnictwo. Aby nasza rozmowa nie była anonimowa, proszę o wpisanie, przy dołączeniu do spotkania w aplikacji ZOOM, imienia i nazwiska oraz włączenie kamerki i mikrofonu.

Aby wziąć udział w spotkaniu, proszę zarejestrować się, a zwrotnie otrzymają Państwo link do spotkania oraz numer ID i hasło do ZOOM:

https://www.katowice.oia.pl/formularze/spotkanie_2020_10_27

Zachęcam również, aby w formularzu rejestracyjnym wpisać pytania i zagadnienia, które chcielibyście, aby były poruszone podczas spotkania.

Jeżeli ktoś z Państwa, do tej pory nie korzystał z takiej formy konsultacji i rozmowy, proszę o kontakt przed spotkaniem z Panem Lechem Wróblewskim - kierownikiem biura (32-6089767, +48 668 220 478), celem weryfikacji ustawień oraz sprawdzenia połączenia lub ewentualnej pomocy.

Instrukcja połączenia przez ZOOM -> pobierz plik PDF.

Link do pobrania aplikacji na komputer ZOOM Client for Meetings -> https://zoom.us/download

W przypadku smartfonów należy pobrać - ZOOM Cloud Meetings.


Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Miejsce wydarzenia: ZOOM
Dokładny termin: 2020-10-27
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
24
01.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry