2021-04-08
Webinar: Postępowanie z mediami przez farmaceutę w aptece

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie webinarowe on-line pt. "Postępowanie z mediami przez farmaceutę w aptece", które odbędzie się 12 kwietnia (poniedziałek) 2021 r. o godz. 19.00.

Rejestracja:
https://slaskaoia.clickmeeting.com/postepowanie-z-mediami-przez-farmaceute-w-aptece/register

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

 • 19.00-19.05

  Otwarcie webinaru - Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach dr n. farm. Mikołaj Konstanty

 • 19.05-19.15

  Prezentacja produktowa

 • 19.15-20.00

  Postępowanie z mediami przez farmaceutę w aptece - mgr farm. Mariusz Politowicz

  Celem szkolenia jest oswojenie farmaceutów z możliwymi zachowaniami przedstawicieli mediów (telewizja, radio), w tym działaniami, które nie są przewidywalne przez farmaceutę. Zwrócenie uwagi na spójność komunikacyjną i poprawność językową, np. unikanie kolokwializmów lub zdrobnień. Podstawy występowania przed kamerą i mikrofonem - także w studio.

  Mgr farm. Mariusz Politowicz - kierownik i właściciel apteki "Pod Wagą" w Pleszewie. Magister farmacji od 1988 roku. Absolwent ówczesnej poznańskiej Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego, dziś pod nazwą Poznański Uniwersytet Medyczny. Drugą kadencję z rzędu członek Naczelnej Rady Aptekarskiej (Kaliska OIA). Dyżurami aptek zajmuję się od 1992 r. Nie dyżuruję od 1 stycznia 2016 r.
 • 20.00-20.15

  Odpowiedzi na pytania uczestników.
Partner spotkania: Farmina, Hurtap, Salus International Sp. z o.o.
 
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

  Test do webinaru jest dostępny przez 7 dni. Test można rozwiązać jeden raz.
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.

Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Miejsce wydarzenia: webinar
Dokładny termin: 2021-04-12 19:00:00
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
15
05.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry