img

I Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego w Zielonej Górze - zaproszenie

img

INFORMACJE

I Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego w Zielonej Górze - zaproszenie

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy Farmaceuci

 w imieniu Lubuskiej Okręgowej Rady Aptekarskiej serdecznie zapraszamy na

 
I Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Farmaceutów w Zielonej Górze,

 który odbędzie się  w dniach 13-15 marca 2026 roku w Ośrodku Olimpijskim w Drzonkowie (dzielnica Zielonej Góry).

 Zapraszamy szczególnie farmaceutów, ale również członków rodzin, gdyż planujemy również kategorię Przyjaciół Farmacji 😊

 
Udział jest bezpłatny, natomiast koszt zakwaterowania i wyżywienia (które możliwe jest na miejscu) oraz udziału w Gali kończącej zawody podamy niebawem.

 

 Serdecznie zapraszamy i zachęcamy, żeby wstępnie zgłaszać już dziś swój udział. Chcemy zapewnić Państwu przede wszystkim jak najlepsze warunki do gry, świetną zabawę, atmosferę święta, ale również możliwość noclegu i wyżywienia w miejscu prowadzenia zawodów. Oczywiście dla chętnych. Dlatego zachęcamy do szybkiego podjęcia decyzji i przesłania – choćby wstępnego – zgłoszenia. Prosimy o podanie ilości osób (imiona, nazwiska, wiek i kategoria – Farmaceuci czy Przyjaciele Farmacji oraz nazwę Izby Aptekarskiej ) oraz chęć zakwaterowania i wyżywienia na terenie Ośrodka Olimpijskiego. Zgłoszenia należy przesyłać do biura Lubuskiej Izby Aptekarskiej : zielona-gora@oia.org.pl .

Wstępny plan:

13.03  (piątek) – Dzień Zjazdu (szczególnie dla osób z daleka):

                                                   * zakwaterowanie,

                                                   * rejestracja,

                                                   * możliwość treningu,

                                                   * wspólna kolacja.

14.03  (sobota) – Turniej

                                                   * podział na kategorie, plan rozgrywek,

                                                   * turniej,

                                                   * Gala wieczorna (uroczysta kolacja z rozdaniem nagród).

15.03  (niedziela) – Dzień Wyjazdu

                                                  * śniadanie i wykwaterowanie (dla osób mieszkających na terenie Ośrodka Olimpijskiego) 



Komentarze

Nadchodzące szkolenia

Ostatnie ogłoszenia

  • avatar-img
    Dam pracę Kierownik apteki Katowice

    Apteka w sieci franczyzowej Apteka Codzienna zatrudni kierownika apteki. Oferujemy: pracę w stabilnej firmie możliwość rozwoju atrakcyjne warunki finansowe prog...

    2026-06-03 08:01
  • avatar-img
    Dam pracę Magister Farmacji Chorzów - Apteka Floriańska

    Zatrudnimy Magistra Farmacji do Apteki Floriańskiej ul. Beskidzka 4 oferujemy : - zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat, część etatu lub B2B - stabilne za...

    2026-05-28 13:53
  • avatar-img
    Dam pracę Dr.Max, Kierownik/czka Apteki, Kościerzyna - dodatek relokacyjny

    Uczestnik sieci franczyzowej Dr. Max zatrudni KIEROWNIKA/KIEROWNICZKA APTEKI na pełny etat do apteki zlokalizowanej w Kościerzynie (woj. pomorskie) Czekają na C...

    2026-05-28 11:04

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje na bieżąco.