img

Konferencja: „Automatyzacja i robotyzacja w farmacji szpitalnej – bezpieczeństwo, efektywność, przyszłość”

img

INFORMACJE

Konferencja: „Automatyzacja i robotyzacja w farmacji szpitalnej – bezpieczeństwo, efektywność, przyszłość”

Śląska Izba Aptekarska objęła patronatem konferencję „Automatyzacja i robotyzacja w farmacji szpitalnej – bezpieczeństwo, efektywność, przyszłość”.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią konferencji.

Po szkoleniu można wykonać test oraz uzyskać punkty edukacyjne – 1 punkt twardy dla farmaceuty, 2 punkty dla technika farmaceutycznego.

Konferencja poświęcona została automatyzacji procesów w farmacji szpitalnej, integracji systemów technologicznych oraz bezpieczeństwu personelu i pacjentów.
Omówione będą m.in. praktyczne doświadczenia z wdrożenia cytorobota w aptece szpitalnej, rozwiązania w zakresie automatycznego magazynowania leków, systemy CSTD. 

Współorganizatorem wydarzenia była Grupa Anmar.

Rejestracja: https://katowice.oia.pl/tutorial/details/396



Komentarze

Nadchodzące szkolenia

Ostatnie ogłoszenia

  • avatar-img
    Dam pracę Kierownik apteki Katowice

    Apteka w sieci franczyzowej Apteka Codzienna zatrudni kierownika apteki. Oferujemy: pracę w stabilnej firmie możliwość rozwoju atrakcyjne warunki finansowe prog...

    2026-06-03 08:01
  • avatar-img
    Dam pracę Magister Farmacji Chorzów - Apteka Floriańska

    Zatrudnimy Magistra Farmacji do Apteki Floriańskiej ul. Beskidzka 4 oferujemy : - zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat, część etatu lub B2B - stabilne za...

    2026-05-28 13:53
  • avatar-img
    Dam pracę Dr.Max, Kierownik/czka Apteki, Kościerzyna - dodatek relokacyjny

    Uczestnik sieci franczyzowej Dr. Max zatrudni KIEROWNIKA/KIEROWNICZKA APTEKI na pełny etat do apteki zlokalizowanej w Kościerzynie (woj. pomorskie) Czekają na C...

    2026-05-28 11:04

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje na bieżąco.