2020-10-26
Webinar z psychologiem - Zyskaj na kryzysie - bo ja jestem proszę pana na zakręcie

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie webinarowe z psychologiem "Zyskaj na kryzysie - bo ja jestem proszę pana na zakręcie", które odbędzie się 26 października br. o godz. 18.00.

Harmonogram spotkania:

  • 18.00-19.30

"Zyskaj na kryzysie - bo ja jestem proszę pana na zakręcie" - Justyna Rutkowska

Nie umiesz się zatrzymać? Nie umiesz ruszyć? Może nie wiesz w jaka stronę?

Najbardziej lubimy piosenki, które już słyszeliśmy. Czy przy zapalonym świetle wiesz, że istnieją gwiazdy? Dlaczego ludzie lubią chodzić po górach mimo, że bardzo się trudzą? Z jakiego powodu artyści tworzą sztukę? Dlaczego podróżujemy?

A teraz zastanów się, gdybyś nic nie miał, to co byś miał? O skuteczności Twojego działania decyduje ilość pytań, jakie sobie w życiu stawiasz, czyli CIEKAWOŚĆ.

Higiena psychiczna, rezyliencja, zasady zdrowego myślenia, odporność, relacje z emocjami, relacje z ciałem, relaks i zabawa. Tym się zajmiemy.

Justyna Rutkowska - psychoterapeuta, psycholog, trener pracowników ochrony zdrowia, dyrektor VERSO Instytut Psychoterapii i Zdrowia, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Współpracuje z Towarzystwem Promocji Jakości oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Zawodowo związana z ochroną zdrowia od 2002 roku. Prowadzi szkolenia, warsztaty i wykłady w zakresie higieny psychicznej, analizy źródłowej zdarzeń niepożądanych oraz ergonomii bezpieczeństwa w ochronie zdrowia. Wspiera rozwój kompetencji zdrowej komunikacji wśród lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, opiekunów, psychologów, psychoonkologów, pracowników rejestracji oraz administracji, a także koordynatorów i ordynatorów w jednostkach ochrony zdrowia.

Partner spotkania: Hurtap, SALUS International
 
Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:
 
 
Uwagi techniczne:
  • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
  • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.


Z poważaniem

Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk

Miejsce wydarzenia: webinar
Dokładny termin: 2020-10-26
Autor: Piotr Kaczmarczyk
chevron_left
16
01.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry