Apothecarius ebook Więcej
2017-10-10Piotr Brukiewicz
Karta sportowo-rekreacyjna FitProfit oraz FitSport dla członków SIA

W związku z Państwa zainteresowaniem kartą sportowo-rekreacyjną zapewniającą dostęp do obiektów sportowych na terenie całej Polski informujemy, że Śląska Izba Aptekarska nawiązała współpracę z firmą VANITYSTYLE umożliwiającą członkom izby korzystanie z kart FitProfit i FitSport. Dodatkowo w niniejszej ofercie możecie państwo również zgłosić jedną osobę towarzyszącą (nie musi to być osoba spokrewniona) oraz dowolną ilość państwa dzieci do 15 roku życia na bardzo atrakcyjnych warunkach.

W samym tylko województwie śląskim będą mieli państwo od dziś możliwość skorzystania z około 470 obiektów w ramach karty FitProfit i z około 285 obiektów z kartą FitSport.

UWAGA!!!

Tylko w listopadzie br. każdy członek Śląskiej Izby Aptekarskiej przystępujący do programu kart sportowo-rekreacyjnych FitProfit i FitSport od 1.11.2017 r. będzie mógł skorzystać ze specjalnej promocji, polegającej na zwolnieniu z opłaty za KARTĘ DZIECKO BASEN!

Dodatkowo, każdy członek otrzyma 1 bilet* do Multikina na dowolny seans 2D. Przypominamy, że termin dokonywania wpłaty to 13.10.2017 r. a rejestracji - 11.10.2017 r. do godz. 13.00!

*bilet wraz z kartami będzie do odebrania w siedzibie Izby od 30.10.2017 r.

Informacje o obiektach sportowych, które uczestniczą w Programie Sportowym oraz o dostępności do oferty tych obiektów, znajdą państwo pod adresem: http://www.fitprofit.pl/ oraz www.kartafitsport.pl/obiekty

Osoby zainteresowane przystąpieniem do Programu Sportowego prosimy o wypełnienie formularza na stronie: http://www.katowice.oia.pl/formularze/karty_sportowo_rekreacyjne

Po uzupełnieniu otrzymają państwo pełną informację o ofercie, cenie i sposobie zapisania się do programu.

Termin dokonywania wpłat za karty aktywne od 1.11.2017 r. upływa 13.10.2017 r.,więc zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

W załączeniu regulamin korzystania z kart.

Proszę pamiętać o konieczności posiadania podczas Wizyty w obiekcie sportowym Karty oraz dokumentu tożsamości ze zdjęciem pozwalającym na weryfikacje Użytkownika.

W każdym okresie rozliczeniowym pierwsza wysyłka Kart do Klienta realizowana jest w ramach kosztu dostępu do Programu. Za każdą kolejną (dodatkową) wysyłkę kart do klienta w danym Okresie Rozliczeniowym VS obciąży Użytkownika zryczałtowanym kosztem przesyłki kurierskiej w wysokości 15 zł brutto.

Karty sportowe będą do odbioru w Śląskiej Izbie Aptekarskiej.

 

Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr farm. Piotr Brukiewicz

Autor: Piotr Brukiewicz
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet