2008-04-29
CZAS NA SJESTĘ - DOŻYWOTNIĄ RENTĘ
Szanowni Państwo, Obserwując obecną sytuację na światowych i polskich rynkach finansowych, jesteśmy świadkami wydarzeń, które są chlebem powszednim dla profesjonalistów, sprawnie poruszających się w trudnym obszarze zagadnień finansowych.

Jednocześnie wydarzenia ostatnich miesięcy na giełdach pokazują, jak zmiennym i pełnym niespodzianek może okazać się ten rynek dla indywidualnych graczy.

Dlatego na bazie doświadczeń ostatnich spadków na giełdzie warto zwrócić szczególną uwagę na produkty, które są nieczułe na jakiekolwiek zmiany na rynkach finansowych i dają pełną gwarancję finansowego bezpieczeństwa.

Produkt Sjesta posiada zaletę, która stanowi o jego przewadze konkurencyjnej: daje gwarancję wysokości przyszłej renty, która będzie wypłacana dożywotnio, bez względu na zmieniające się otoczenie finansowe.

Każdy produkt ma pewną linię życia. Dziś przyszedł czas na produkt gwarantujący stabilną, przewidywalną wysokość emerytury. Przyszedł czas na Sjestę - antidotum na emocje towarzyszące spadkom na giełdzie.

Zachęcam Państwa do zainteresowania ofertą, zważywszy że emerytura z I i II Filara nie zapowiada się dobrze. Odsyłam również do innego artykułu w zakładce UBEZPIECZENIA - dlaczego warto oszczędzać!

Jolanta Sienkiewicz
Autor: SIENKIEWICZ Jolanta
chevron_left
20
01.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry