Apothecarius ebook Więcej
2004-12-10
Rok 2005 rokiem Silfarmu i hurtowni przyjaznych !
Rada naszej izby na ostatnim posiedzeniu przyjęła uchwałą apel o ogłoszeniu roku 2005 rokiem Silfarmu i hurtowni przyjaznych.


Rok 2005 rokiem hurtowni aptekarskich i hurtowni przyjaznych naszym aptekom !


Okręgowa Rada Aptekarska w Katowicach ogłasza na obszarze działania naszej izby, rok 2005 rokiem współpracy z hurtownią aptekarską Silfarm i hurtowniami nam przyjaznymi !

Ze względu na coraz trudniejszą sytuację naszych aptek oraz bezwzględną konieczność konsolidacji w ich obronie, zwracamy się z prośbą do wszystkich właścicieli aptek, by w nowym roku:

1 – docenili wielkie znaczenie hurtowni aptekarskich w obronie naszego miejsca na rynku aptecznym i nawiązali współpracę z hurtownią aptekarską Silfarm a także stali się jej udziałowcami.

2 – współpracowali z hurtowniami, które są dla nas przyjazne i nie tworzą ani nie zaopatrują sieci aptek a pomagają nam w obronie i konsolidacji naszych placówek.

Od Nowego Roku nasza izba aptekarska bardzo wyraźnie będzie współpracować z takimi hurtowniami, by wspólnie koordynować najważniejsze inicjatywy, mające na celu naszą wspólną przyszłość.

Już niebawem w oparciu o zapytanie skierowane do hurtowni przez Prezesa NRA (w załączeniu) a także podjętą współpracę, przedstawimy Państwu listę szczególnie przyjaznych dla nas hurtowni – partnerów, pomagających nam w najważniejszym celu 2005 roku – KONSOLIDACJI I OBRONIE APTEK !Za ORA w Katowicach
dr n. farm. Stanisław Piechula
Prezes ORA w Katowicach


Całość w załączniku.
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet