2019-12-18
Propozycja szkolenia dla farmaceutów aptek szpitalnych

Szanowni Państwo, dzięki współpracy z firmą InfoFinder, dystrybutorem i producentem innowacyjnego sprzętu i oprogramowania do zintegrowanego zarządzania lekami i artykułami medycznymi w szpitalu, istnieje możliwość zorganizowania pokazu/warsztatów, w trakcie których będą prezentowane nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu magazynowania i dystrybucji leków w szpitalu.

System Logistyki Szpitalnej HLS (Hospital Logistics System) to zoptymalizowane i szczegółowo zaprojektowane rozwiązania bezpośrednio wspierające realizowane w szpitalu procesy medyczne umożliwiając dostępność wyrobów medycznych i leków, w odpowiedniej ilości, w odpowiednim czasie i miejscu, przy jednocześnie minimalnych kosztach operacyjnych. Technologia automatycznego składowania i dystrybucji leków, zapewnia pełną identyfikację wyrobów medycznych, ich rejestrację w czasie rzeczywistym, oraz standaryzację wszystkich procesów logistycznych w obszarze: zamawiania, odbioru, magazynowania, dystrybucji oraz inwentaryzacji leków i materiałów medycznych. Efektywne wdrożenie rozwiązań logistycznych, z wykorzystaniem technologii elektronicznej gospodarki zapasami, przyczynia się do usprawnienia zarządzania przepływem leków, wyrobów medycznych, obniżenia zapasów ze znacznym obniżeniem czasu obsługi tych procesów.

Prezentacje z elementami warsztatowymi będą realizowane w Katowicach w godzinach przedpołudniowych.

W związku z ograniczeniem, z przyczyn technicznych, liczebności grup szkoleniowych, bardzo prosimy o wstępne zapisywanie się poprzez wypełnienie formularza:

https://www.katowice.oia.pl/formularze/propozycja_szkolenia_2020

Szczegóły dotyczące terminów spotkań zostaną podane po oszacowaniu ilości osób zainteresowanych.


Z poważaniem
Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk

Autor: Piotr Kaczmarczyk
chevron_left
20
01.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry