2021-09-17
Webinarowa środa: Zioła i spersonalizowana dieta w profilaktyce i leczeniu wybranych schorzeń. Część I

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie on-line z cyklu "webinarowa środa" z lek. med. Tadeuszem Liczko pt. "Zioła i spersonalizowana dieta w profilaktyce i leczeniu wybranych schorzeń. Część I", które odbędzie się 22 września (środa) 2021 r. o godz. 19.00.

Rejestracja:
https://slaskaoia.clickmeeting.com/ziola-i-spersonalizowana-dieta-czesc-1/register

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

 • 19.00-19.05

  Otwarcie webinaru - Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej dr n. farm. Mikołaj Konstanty

 • 19.05-20.00

   Zioła i spersonalizowana dieta w profilaktyce i leczeniu wybranych schorzeń. Część I - lek. med. Tadeusz Liczko

  Tadeusz Liczko - lekarz medycyny rodzinnej, internista. Zajmuje się poszukiwaniem środowiskowych czynników programujących nas do zdrowia lub chorób, obrzękami, trudno gojącymi się ranami i przetokami, zaburzeniami metabolicznymi, zmianami skórnymi, zaburzeniami odporności, dysbiozą jelit i jej powikłaniami. Leczeniem dietą i ziołami, zapobieganiem chorobom, optymalnym wykorzystaniu potencjału biologicznego człowieka, oceną prozdrowotną ekosystemu.

 • 20.15-20.30

  Odpowiedzi na pytania uczestników.
 
Partner spotkania: Labofarm.
 
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

  Test do webinaru jest dostępny przez 7 dni. Test można rozwiązać jeden raz.
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Krzysztofem Mańką z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - manka.krzysiek@gmail.com lub kom. 668220318.


Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Dokładny termin: 2021-09-22 19:00:00
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
23
09.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry