2021-04-27
Webinarowa środa: Jak pomóc pacjentowi z raną przewlekłą, czyli dobór opatrunków w aptece

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie on-line z cyklu webinarowa środa pt. "Jak pomóc pacjentowi z raną przewlekłą, czyli dobór opatrunków w aptece", które odbędzie się 5 maja (środa) 2021 r. o godz. 19.00.

Rejestracja:
https://slaskaoia.clickmeeting.com/jak-pomoc-pacjentowi-z-rana-przewlekla/register

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

 • 19.00-19.05

  Otwarcie webinaru

 • 19.05-20.05

  Jak pomóc pacjentowi z raną przewlekłą, czyli dobór opatrunków w aptece - mgr Krzysztof Sumiński

  Opis szkolenia:

  Omówienie zasad leczenia ran w warunkach domowych pod kątem trzech najczęściej występujących rodzajów ran przewlekłych: odleżyna, owrzodzenie krążeniowe, rany cukrzycowe. Prezentacja i omówienie opatrunków stosowanych do miejscowej terapii ran przewlekłych na zasadzie warsztatu.

  Krzysztof Sumiński - magister, ratownik medyczny, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 11 lat konsultant medyczny firmy Paul Hartmann Polska.
 • 20.05-20.20

  Odpowiedzi na pytania uczestników.
Partner spotkania: PAUL HARTMANN Polska
 
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

  Test do webinaru jest dostępny przez 7 dni. Test można rozwiązać jeden raz.
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.

Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Miejsce wydarzenia: webinar
Dokładny termin: 2021-05-05 19:00:00
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
15
05.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry