2021-04-07
Ciąg dalszy rekrutacji na szkolenie teoretyczne ze szczepień p/COVID-19

W związku z nieustającym zainteresowaniem farmaceutów wzięciem udziału w szkoleniu teoretycznym z wykonywania szczepień ochronnych przeciwko COVID-19, Naczelna Izba Aptekarska prowadzi rozmowy z Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w sprawie wyznaczenia kolejnych terminów szkoleń z wykonywania ww. szczepień. Z uwagi na powyższe Śląska Izba Aptekarska kontynuuje zapisy na przedmiotowe szkolenia. Po uzyskaniu informacji z CMKP będziemy Państwa informowali o kolejnych terminach kursów.

Farmaceuci ze Śląskiej Izby Aptekarskiej, którzy są jeszcze zainteresowani udziałem w szkoleniu, proszę aby:

1. zarejestrowali się poprzez formularz: https://www.katowice.oia.pl/formularze/szczepienia

2. po zarejestrowaniu pobrali, wypełnili (podpisali) i odesłali  zwrotnie do izby na adres katwoice@oia.pl w jednym pliku PDF "Oświadczenie i klauzulę RODO" dostępne na stronie:

https://www.katowice.oia.pl/files_news/news_8688/files/Oswiadczenie_RODO_szkolenie_COVID_2021.pdf

Po wypełnieniu formularza, odesłaniu skanu "Oświadczenia i klauzuli RODO" do Śląskiej Izby Aptekarskiej na adres katowice@oia.pl i weryfikacji zgłoszenia przez pracownika izby, dane farmaceuty zostaną przekazane do Naczelnej Izby Aptekarskiej oraz organizatora szkolenia - Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

Po spełnieniu powyższego farmaceuta powinien otrzymać z CMKP korespondencję mailową o terminie i dostępie do platformy e-learningowej ze szkoleniem teoretycznym.

W przypadku problemów z platformą e-learningową, braku maila z dostępem do szkolenia, proszę o kontakt z pomocą techniczną CMKP:
https://e-learning.cmkp.edu.pl/mod/page/view.php?id=30686

Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
12
04.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry