2021-03-31
Komunikat SUM w sprawie szkoleń do przeprowadzenia szczepień ochronnych przeciwko COVID-19

Komunikat Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w sprawie szkoleń do przeprowadzenia szczepień ochronnych przeciwko COVID-19 dla fizjoterapeutów, farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych.

Szanowni Państwo

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na wniosek MZ realizuje szkolenia dla fizjoterapeutów, farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych z zakresu realizacji szczepień ochronnych. Osoby legitymujące się powyżej wymienionymi kwalifikacjami zawodowymi po ukończeniu szkolenia otrzymają uprawnienia do realizacji szczepień przeciwko COVID 19.

Osoby zainteresowane nabyciem uprawnień zgłaszają się do właściwej rejonowo izby zawodowej (aptekarskiej, fizjoterapeutów, diagnostów laboratoryjnych). Izby przekazują dane do CMKP które w określonych terminach realizuje część teoretyczna szkolenia, po jego ukończeniu uczestnicy zgłaszają się do wybranych przez siebie ośrodków realizujących szkolenia praktyczne. Lista wszystkich ośrodków pod adresem https://www.cmkp.edu.pl/aktualnosci/nabor-na-szkolenia-praktyczne-vaxstopcovid

Zapisy do odbycia części praktycznej w Śląskim Uniwersytecie Medycznym odbywają się poprzez formularz online dostępny pod adresem.

https://forms.sum.edu.pl/formularze/formularz-rejestracyjny-na-szkolenie

Szkolenia realizowane będą w dwóch lokalizacjach

Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM – Katowice ul. Medyków 8b

Centrum Symulacji Medycznej SUM – Zabrze pl. Dworcowy 2

Warunkiem odbycia szkolenia praktycznego jest ukończenie modułu teoretycznego na platformie CMKP. Wszelkie istotne informacje praktyczne zostaną przedstawione podczas szkolenia.

Organizator zapewnia środki ochrony osobistej i materiały niezbędne do realizacji szkolenia (maseczki, rękawiczki, fartuchy).

REZYGNACJA

osoby, które zamierzają zmienić termin szkolenia lub też zrezygnować proszone są o wypełnienie formularza rezygnacji, znajdujący się pod linkiem https://forms.sum.edu.pl/formularze/wyrejestrowanie-ze-szkolenie, co spowoduje, że zostaną wyrejestrowani z wybranego terminu.

ZMIANA TERMINU

osoby, które zamierzają zmienić termin szkolenia powinny wypełnić formularz, znajdujący się pod linkiem https://forms.sum.edu.pl/formularze/wyrejestrowanie-ze-szkolenie, co spowoduje, że zostaną wyrejestrowani z wybranego terminu a następnie ponownie zarejestrować się


Ewentualne pytania prosimy kierować drogą e-mailową: szkoleniacovid@sum.edu.pl


dr hab. n. med. Robert D. Wojtyczka
Dziekan Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Autor: Lech Wróblewski
chevron_left
12
04.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry