2021-03-03
Webinarowa środa: Sztuczna inteligencja w badaniach nad leczeniem COVID-19

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na certyfikowane szkolenie on-line z dr n. farm. Marcinem Delijewskim oraz dr n. mat. Jackiem Haneczok z cyklu webinarowa środa pt. "Sztuczna inteligencja w badaniach nad leczeniem COVID-19", które odbędzie się 10 marca 2021 r. o godz. 18.00.

Rejestracja: https://slaskaoia.clickmeeting.com/sztuczna-inteligencja-covid-19/register

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

 • 18.00-18.05

  Otwarcie webinaru - Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej dr n. farm. Mikołajem Konstanty

 • 18.05-18.20

  Prezentacja produktowa

  Roboty apteczne - Artur Rapicki reprezentant NGK Pharma, która jest oficjalnym dystrybutorem robotów aptecznych firmy Gollmann w Polsce

 • 18.20-19.15

  Sztuczna inteligencja w badaniach nad leczeniem COVID-19 - dr n. farm. Marcin Delijewski, dr n. mat. Jacek Haneczok

  Zastosowania sztucznej inteligencji w naukach farmaceutycznych ze szczególnym uwzględnieniem badań nad opracowaniem potencjalnych leków mogących mieć zastosowanie w leczeniu COVID-19 na podstawie konkretnego przykładu przyspieszenia procesu poszukiwania nowych wskazań dla znanych leków oraz opracowania nowych substancji czynnych.

  Marcin Delijewski - doktor nauk farmaceutycznych, naukowiec z doświadczeniem w badaniach in vitro oraz in silico z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca akademicki, adiunkt Katedry Farmakologii, członek Śląskiej oraz Wiedeńskiej Izby Aptekarskiej, współtwórca międzynarodowych projektów naukowo-komercyjnych w obszarze farmacji.

  Jacek Haneczok - doktor nauk matematycznych, ekspert w dziedzinie zastosowań sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i modelowania statystycznego z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem komercyjnym oraz naukowym. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersytetu w Grazu (Austria), współtwórca innowacyjnych rozwiązań w różnych dziedzinach – od branży finansowej, poprzez obszar przetwarzania języka naturalnego (NLP), do modelowania molekularnego z zastosowaniem w procesie poszukiwania nowych leków.
 • 19.15-19.30

  Pytania na czacie do wykładowcy.
Partner spotkania: NGK Pharma, Gollmann.
 
Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:
 
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.

Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Miejsce wydarzenia: webinar
Dokładny termin: 2021-03-10 18:00:00
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
12
04.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry