2021-01-20
Webinarowa środa: Leczenie oparzeń i ran przewlekłych

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na certyfikowane szkolenie on-line z mgrem Krzysztofem Sumińskim z cyklu webinarowa środa pt. "Leczenie oparzeń i ran przewlekłych z wykorzystaniem opatrunków hydrożelowych i hydrokoloidowych. Metody mocowania opatrunków w zależności od potrzeb pacjenta", które odbędzie się 20 stycznia 2021 r. o godz. 18.00.

Rejestracja: 
https://slaskaoia.clickmeeting.com/leczenie-oparzen-i-ran-przewleklych/register

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

 • 18.00-18.05

  Otwarcie webinaru - dr n. farm. Mikołaj Konstanty - Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej

 • 18.05-19.05

  Leczenie oparzeń i ran przewlekłych z wykorzystaniem opatrunków hydrożelowych i hydrokoloidowych. Metody mocowania opatrunków w zależności od potrzeb pacjenta
  - mgr Krzysztof Sumiński

  Podczas webinaru dowiedzą się Państwo jak zaopatrzyć ranę pooparzeniową oraz odmrożeniową, a także jak postępować z popromiennym uszkodzeniem skóry. Tematem spotkania będą również rany trudne takie jak owrzodzenia oraz mechanizm działania wybranych opatrunków specjalistycznych – hydrożelowych oraz hydrokoloidowych.

  Krzysztof Sumiński - magister, ratownik medyczny, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 11 lat konsultant medyczny firmy Paul Hartmann Polska.

 • 19.05-19.20

  Odpowiedzi na pytania uczestników
Partner spotkania: PAUL HARTMANN Polska
 
Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:
 
 
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.

Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Miejsce wydarzenia: webinar
Dokładny termin: 2021-01-20
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
17
01.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry