2020-11-25
Webinarowa środa: Osmotyczne środki przeczyszczające – zrozumieć makrogole…

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na certyfikowane szkolenie on-line z dr n. farm. Przemysławem Talik z cyklu webinarowa środa pt. "Osmotyczne środki przeczyszczające – zrozumieć makrogole…", które odbędzie się 25 listopada br. o godz. 18.00.

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

 • 18.00-18.05

  Otwarcie webinaru - dr n. farm. Mikołaj Konstanty - Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
 • 18.05-18.15

  Prezentacja produktowa firmy Sanofi.
 • 18.15-18.45

  "Osmotyczne środki przeczyszczające – zrozumieć makrogole…" - dr n. farm. Przemysław Talik

  Przemysław Talik - doktor nauk farmaceutycznych w zakresie chemii leków. Z Wydziałem Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum związany od 1994 r. Obecnie adiunkt w Zakładzie Chemii Analitycznej. Doświadczony nauczyciel, autor wielu publikacji i doniesień oraz prezentacji ustnych na konferencjach krajowych, jak i zagranicznych.
 • 18.45-19.00

  Pytania na czacie do prelegenta
Partner spotkania: SANOFI, Grupa NeoArt
 
Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:
 
 
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.

Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Miejsce wydarzenia: webinar
Autor: Mikołaj Konstanty
Galeria:
chevron_left
23
09.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry