2020-07-01
Webinarowa środa - Rola apteki szpitalnej, farmaceuty i zespołu pielęgniarskiego w dobie COVID - 1.07.2020 r.

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów aptek szpitalnych i inne zainteresowane osoby na szkolenie on-line z cyklu webinarowa środa pt. "Rola apteki szpitalnej, farmaceuty i zespołu pielęgniarskiego w dobie COVID - co się zmieniło na lepsze, a co trzeba poprawić?", które odbędzie się 1 lipca 2020 r. o godz. 18.00.

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

18.00-18.05
  • Przywitanie uczestników webinaru - dr n. farm. Piotra Kaczmarczyk - Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej, Przewodniczący Komisji ds. Aptek Szpitalnych
18.05-19.05
  • "Rola apteki szpitalnej, farmaceuty i zespołu pielęgniarskiego w dobie COVID - co się zmieniło na lepsze, a co trzeba poprawić?"
19.05-19.35
  • Sesja pytań i odpowiedzi

    Prelegenci:

  • mgr farm. Monika Łopata - absolwentka farmacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i studiów podyplomowych "Prowadzenie i monitorowanie badań klinicznych" na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, w trakcie specjalizacji z farmacji klinicznej na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ambasador Europejskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Szpitalnych, z doświadczeniem zawodowym w szpitalach z sektora publicznego i prywatnego. Obecnie jest Zastępcą Kierownika Działu Farmacji Szpitalnej w Wielospecjalistycznym Szpitalu Medicover w Warszawie.  
  • dr Paweł Witt - Pielęgniarz, Prezes Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki, szef Bloku Operacyjnego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie, biegły sądowy.
Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:

https://slaskaoia.clickmeeting.pl/rola-apteki-szpitalnej-farmaceuty-i-zespolu-pielegniarskiego-w-dobie-covid-2020-07-01/register

W przypadku zbyt małej frekwencji spotkanie zostanie przeniesione na inny termin.

Szkolenie będzie realizowane przez Clickmeeting. Dane dostępowe zostaną wysłane zwrotnie na maila po rejestracji.

Partner spotkania: Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.

Uwagi techniczne:

Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.


Z poważaniem
Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk

Miejsce wydarzenia: Webinar
Dokładny termin: 2020-07-01
Autor: Piotr Kaczmarczyk
chevron_left
30
09.2020
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry