2020-03-25
Komunikat nr 3 - zmiana terminu IX Mistrzostw Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej

Niestety, pandemia koronawirusa zmusiła nas do zmiany terminu IX Mistrzostw Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej, które pierwotnie miały odbyć się w dniach 24-26.04.2020 r. w Chorzowie. Zarówno przepisy ograniczające możliwość zgromadzeń jak i zagrożenie epidemiologiczne nie pozwalają na organizację wydarzenia w zaplanowanym czasie. Nowa data rozgrywek zostanie ustalona, kiedy tylko będzie to możliwe.

Mamy jednak głęboką nadzieję, że uporamy się w końcu z wirusem i będziemy mogli przekazać Państwu nowy termin zawodów - w wersji optymistycznej mistrzostwa mogłyby odbyć się w okresie jesienno-zimowym lub dopiero w 2021 r. Jesteśmy uzależnieni od bieżącej sytuacji oraz komunikatów rządowych.

W zakresie spraw finansowych dotyczących zawodów informuję, że zwrócimy wszystkie wpłaty do okręgowych izb aptekarskich oraz indywidualne do zawodników za wpisowe oraz udział. W przypadku chęci otrzymania zwrotu płatności na inne konto bankowe niż to, z którego została dokonana wpłata, proszę o informację na adres mailowy katowice@oia.pl

W sytuacji ogłoszenia nowej daty zawodów proces zgłoszenia drużyny oraz rejestracji zawodników trzeba będzie wykonać ponownie na nowych formularzach.

Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Dokładny termin: 2020-02-25
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
28
09.2020
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry