Apothecarius ebook Więcej
2019-10-23Piotr Kaczmarczyk
Zdarzenia kryminalne w aptece – profilaktyka i przeciwdziałanie

Śląska Izba Aptekarska zaprasza na spotkanie z byłym szefem wyszkolenia jednostek antyterrorystycznych Policji pt. "Zdarzenia kryminalne w aptece – profilaktyka i przeciwdziałanie", które odbędzie się 23 października 2019 r. o godz. 17.30 w siedzibie Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach, przy ul. Krynicznej 15.

Szanowni Państwo,

apteki i pracujący w nich farmaceuci, z racji specyfiki zawodu są narażeni na różnorodne, niebezpieczne zdarzenia natury kryminalnej. Obecnie poza kradzieżami, włamaniami oraz rozbojami, do Śląskiej Izby Aptekarskiej docierają sygnały o próbach zastraszania i zmuszania farmaceutów do uczestnictwa w nielegalnym procederze np. nieewidencjonowanej sprzedaży leków zawierających prekursory, czy odwróconym łańcuchu dystrybucji.

O tym jak zachować się w trakcie napadu, kiedy zgłaszać kradzież i jak skutecznie chronić aptekę opowie nam ekspert, były szef wyszkolenia jednostek antyterrorystycznych Policji, pan Sebastian Przylepa, instruktor samoobrony i strzelectwa bojowego, organizator szkoleń z zakresu działań likwidujących stan zagrożenia w środkach komunikacji, dowódca zespołów ochrony osobistej VIP oraz doradca i konsultant z zakresu bezpieczeństwa i ochrony.

Ze względu na ograniczoną ilość osób, jaka może wziąć udział w spotkaniu, proszę o rejestrację poprzez wypełnienie formularza:

https://www.katowice.oia.pl/formularze/spotkanie_2019_10_23

 

Z poważaniem
dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk

Miejsce wydarzenia: Śląska Izba Aptekarska w Katowicach, ul. Kryniczna 15
Dokładny termin: 2019-10-23
Autor: Piotr Kaczmarczyk
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet