Apothecarius ebook Więcej
2019-11-08Piotr Brukiewicz
VII Konkurs Śląskiej Izby Aptekarskiej Nalewek Własnej Receptury - Katowice 2019

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów z terenu naszej izby oraz osoby związane z farmacją do udziału w VII Konkursie SIA Nalewek Własnej Receptury - Katowice 2019, który odbędzie się 8 listopada 2019 r. w siedzibie izby w Katowicach.

Udział w konkursie należy potwierdzić do 4 listopada 2019 r. Dla każdej osoby zgłaszającej nalewkę do konkursu przewidziany jest upominek.

Sponsorzy:
Farmina, HURTAP, SALUS International

Data:
8 listopada (tj. piątek) 2019 r. - godz. 18.00

Miejsce:
Śląska Izba Aptekarska w Katowicach, ul. Kryniczna 15

Uczestnicy zgłaszający się do konkursu, zobowiązani są dostarczyć do siedziby Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach w terminie do 4 listopada 2019 r. do godz. 16.00, jedną lub dwie próbki tej samej nalewki (lub innych trunków), o pojemności około 200 ml każda. Liczba nalewek zgłaszanych do konkursu przez jednego uczestnika jest dowolna.

Do konkursu zgłaszać można jedynie nalewki oraz inne alkohole (wina, piwa, likiery ...), które nie są dostępne w komercyjnej sprzedaży (pochodzą z domowej produkcji).

Zwycięzcy konkursu Śląskiej Izby Aptekarskiej zostaną zgłoszeni do Ogólnopolskiego VIII Konkursu Nalewek Własnej Receptury, który będzie organizowany przez Okręgową Izbę Aptekarską w Krakowie 13.12.2019 r.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem VII Konkursu SIA Nalewek Własnej Receptury oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz oświadczenia.

Serdecznie zapraszamy również farmaceutów chcących wziąć udział w konkursie jako publiczność, która wyłoni najlepszą nalewkę w kategorii "Nagroda Publiczności".

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie swojego udziału w spotkaniu, jako publiczność:
- telefonicznie - 32-6089767, 668220478,
- lub e-mailowo - wroblewski.lech@slaskaoia.pl

Podczas konkursu odbędzie się także wręczenie nagród dla laureatów V Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego FotoFarm.


Serdecznie zapraszam
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr farm. Piotr Brukiewicz

Dokładny termin: 2019-11-08
Autor: Piotr Brukiewicz
Galeria:
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet