Apothecarius ebook Więcej
2019-06-12Piotr Brukiewicz
Rejonowe zebranie wyborcze Delegatów na VIII Kadencję - Mysłowice - 12.06.2019 r.

Zaproszenie na rejonowe zebranie wyborcze Delegatów na VIII Kadencję rejonu Mysłowice, które odbędzie się 12 czerwca (środa) 2019 r. o godz. 18.30 w Mysłowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Wielka Skotnica 6.

Szanowne Koleżanki i Koledzy!
    
Bardzo szybko zbliża się czas zebrań wyborczych w Śląskiej Izbie Aptekarskiej. Jest to chwila na dokonanie oceny i podsumowań bieżącej kadencji i dyskusji nad przyszłością samorządu, a co za tym idzie - przyszłością całego zawodu. Wyborcy zdecydują o tym, kto zasiądzie w nowych władzach samorządu aptekarskiego. Osoby, które otrzymają mandat zaufania będą decydować o kształcie naszego zawodu. Mam nadzieję, że każdy z Państwa rozumie wagę tych wyborów, w których razem zdecydujemy o naszej przyszłości, o kolejnych 4 latach działalności samorządu aptekarskiego, samorządu który ma dbać o nasz zawód i reprezentować interesy pacjentów oraz aptekarzy.

Tegoroczne trzy e-rewolucje, prace na ustawą o zawodzie farmaceuty, niedokończone prace zespołu ds. wdrożenia opieki farmaceutycznej, ciągłe omijanie przepisów antykoncentracyjnych, dotkliwy brak wielu leków, a także naruszanie zakazu reklamy aptek odbywające się często przy bezczynności organów państwa oraz udowadnianie politykom i instytucjom jak ważnym i niedocenionym elementem w systemie służby zdrowia jest apteka - to tylko nieliczne problemy jakie stają przed nami w następnej kadencji. Obecne wybory do samorządu aptekarskiego to kolejna batalia o niezależność i przyszłość zawodu farmaceuty.

PAMIĘTAJMY, ŻE NIEOBECNI NIE MAJĄ NA NIC WPŁYWU, dlatego WEŹMY UDZIAŁ W WYBORACH!

Przyszłość zależy od decyzji wyborców!

Rejon wyborczy: miasto Mysłowice

Rejonowe Zebranie Wyborcze Delegatów na VIII Kadencję miasta Mysłowice, odbędzie się 12 czerwca (środa) 2019 r. w Mysłowicach godz. 18.30 w Mysłowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Wielka Skotnica 6.

W przypadku braku quorum 2-gi termin rozpoczęcia zebrania po 15 minutach.

Przed wyborami odbędzie się posiedzenie naukowo-szkoleniowe, za które będzie można uzyskać 2 punkty edukacyjne „miękkie”.

Temat: „Odpowiedzialność kierownika za prowadzenie apteki zgodnie z art. 86 i następne ustawy Prawo farmaceutyczne”
Wykładowca: mec. Krystian Szulc

Przedstawiciele ze strony Śląskiej Izby Aptekarskiej:
mgr farm. Andrzej Bednarz

 

Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Piotr Brukiewicz

 

Miejsce wydarzenia: Mysłowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Wielka Skotnica 6
Dokładny termin: 2019-06-12
Autor: Piotr Brukiewicz
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet