Apothecarius ebook Więcej
2019-04-09Piotr Brukiewicz
XXIV Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia - Katowice - 9.04.2019 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIV Międzynarodowym Kongresie Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia, który odbędzie się 9 kwietnia 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, plac Sławika i Antalla 1 (wejście od strony Spodka). Tegoroczna edycja będzie zatytułowana „Lecznictwo Szpitalne – Druga Linia Ochrony Zdrowia na Platformie OSOZ”.

Za udział w kongresie farmaceuci będą mogli otrzymać w sumie 4 punkty edukacyjne "miękkie", akredytowane przez Śląską Izbę Aptekarską oraz Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne Oddział w Katowicach.

Udział jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy: https://osoz.pl/konferencja/szczegoly/1444#formularz

Data:
9 kwietnia (wtorek) 2019 r.

Miejsce:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Plac Sławika i Antalla 1 (wejście od strony Spodka)

Harmonogram: https://osoz.pl/konferencja/szczegoly/1444#harmonogram

Kongres odbywać się będzie na równoległych płaszczyznach: strefa nauki, sesje wykładowe oraz opieka farmaceutyczna.

W zorganizowanej strefie nauki będzie można zapoznać się z innowacjami w dziedzinie cyfryzacji oraz z nowymi rozwiązaniami IT. Ponadto, w trakcie kongresu można wysłuchać wystąpień gości specjalnych oraz wziąć udział w sesjach tematycznych dotyczących medycyny szpitalnej, farmacji szpitalnej, pielęgniarstwa szpitalnego, diagnostyki szpitalnej, stomatologii klinicznej, zarządzania szpitalem, zdrowia publicznego, farmacji otwartej, grup aptecznych oraz producentów i dostawców leków.

Nowością tego - organizowanego od lat - sympozjum jest możliwość wysłuchania w ramach sesji tematycznej „Farmacja otwarta” wykładu o opiece farmaceutycznej. W trakcie kongresu na terenie Centrum Kongresowego będą stanowiska farmaceutyczne, gdzie pacjenci skorzystają z porad specjalistów w zakresie opieki farmaceutycznej.

Informacja w sprawie naboru pacjentów: https://www.katowice.oia.pl/news/show/id/7824

Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia OSOZ skierowany jest do osób związanych ze służbą zdrowia: farmaceutów, lekarzy, pielęgniarek, firm związanych z branżą medyczną oraz dla pacjentów, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę oraz skorzystać z profesjonalnej opieki farmaceutycznej. W ramach zaplanowanych sesji tematycznych wystąpi kilkudziesięciu ekspertów w tematach związanych z digitalizacją ochrony zdrowia. Mając na uwadze poprzednie edycje, organizatorzy spodziewają się około 1000 uczestników.

Zwieńczenie wydarzenia będzie miało miejsce w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, gdzie o godz. 18.00 rozpocznie się Gala Liderów Ochrony Zdrowia, na której zostaną wręczone nagrody Liderów Ochrony Zdrowia, a następnie odbędzie się koncert w wykonaniu orkiestry symfonicznej (na udział w Gali Liderów Ochrony Zdrowia 2019 wymagana jest również rejestracja).

Informacje o wydarzeniu oraz rejestracja znajdują się pod adresem: www.osoz.pl/KongresOSOZ

Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr farm. Piotr Brukiewicz

 

Miejsce wydarzenia: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Dokładny termin: 2019-04-09
Autor: Piotr Brukiewicz
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet