Apothecarius ebook Więcej
2019-02-01Piotr Brukiewicz
Lider Farmacji - 13. edycja konkursu Liderów Ochrony Zdrowia 2019

Zapraszamy do udziału w 13. edycji ogólnopolskiego konkursu Liderów Ochrony Zdrowia 2019, w którym po raz pierwszy pojawiła się kategoria - Lider Farmacji.

Plebiscyt Liderów Ochrony Zdrowia nagradza wartościowe inicjatywy, postawy i osiągnięcia na rynku ochrony zdrowia i farmacji. Laureatów wybiera niezależna Kapituła złożona z autorytetów rynku ochrony zdrowia. Konkurs wyróżnia obiektywna oraz transparentna formuła, a od uczestników nie są pobierane żadne opłaty. Każdy ma równe szanse zostać Liderem Ochrony Zdrowia. Liczy się pomysłowość, zaangażowanie, determinacja w działaniu oraz oryginalne podejście do rozwiązywania problemów. Organizatorem i mecenasem Konkursu jest czasopismo OSOZ Polska.

Kategorie konkursowe:

- Lider Farmacji

Kategoria dedykowana dla przedstawicieli rynku farmaceutycznego: aptek, farmaceutów, firm farmaceutycznych, fundacji działających w farmacji itp. Przykładowo, liderem może zostać apteka w sposób wyróżniający dbająca o pacjenta i jego zdrowie lub realizująca zasady opieki farmaceutycznej, firma farmaceutyczna prowadząca ciekawy program edukacyjny lub naukowy.

Zgłoszenie musi odnosić się do osiągnięć w roku 2018.

- Promocja Zdrowia i Profilaktyka
- Działalność na Rzecz Pacjenta
- Skuteczne Zarządzanie
- Innowacyjne Pomysły

Termin przyjmowania wniosków: do 11 lutego 2019 r. na adres e-mail lider2019@osoz.pl

Formularz zgłoszenia:

Plik DOC - https://www.katowice.oia.pl/files_news/news_7786/files/LIDERZY_OSOZ_Formularz_Zgloszenia.doc

Plik PDF - https://www.katowice.oia.pl/files_news/news_7786/files/LIDERZY_OSOZ_Formularz_Zgloszenia.pdf

Uroczysta Gala Liderów Ochrony Zdrowia oraz koncert odbędą się 9 kwietnia 2019 r. w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Wszelkie informacje na temat konkursu (regulamin, formularz zgłoszenia, kapituła itp.) dostępne są na stronie: https://osoz.pl/lider2019

Poradnik uczestnika: https://www.katowice.oia.pl/files_news/news_7786/files/LIDERZY_OSOZ_Poradnik_Uczestnika_2019.pdf

Galę Liderów Ochrony Zdrowia poprzedzi XXIV Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia: https://osoz.pl/konferencja/szczegoly/1444

Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr farm. Piotr Brukiewicz

Dokładny termin: 2019-03-01
Autor: Piotr Brukiewicz
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet