Apothecarius ebook Więcej
2018-06-09Piotr Brukiewicz
Pierwszy Ogólnopolski Bieg "Recepta na Zdrowie" - Łódź - 9.06.2018 r.

Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi zaprasza na Pierwszy Ogólnopolskie Bieg "Recepta na Zdrowie", który odbędzie się 9 czerwca 2018 r. w Łodzi. Szczegóły, rejestracja dostępne są na stronie organizatora: http://www.receptanazdrowie.net.pl/

 

Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr farm. Piotr Brukiewicz

***

Uprzejmie informuję, że 9 czerwca 2018 r. odbędzie się w Łodzi bieg "Recepta na zdrowie" organizowany przez Okręgową Izbę Aptekarską w Łodzi.

Zapisy do biegu mają charakter otwarty, a specjalną kategorię uczestników utworzą farmaceuci z całej Polski, rywalizujący o pierwszy tytuł Mistrza Polski.
Szczegółowe informacje i linki do zapisów na stronie www.receptanazdrowie.net.pl
 
W załączniku przekazuję instrukcję rejestracji do biegu (dotyczy farmaceutów)
 
O godzinie 12.00 ruszy bieg główny na dystansie 10 kilometrów, w pięknej scenerii lasu Łagiewnickiego. To jedna z pierwszych takich inicjatyw w Polsce.

Organizatorzy zapraszają również na rodzinny piknik z atrakcjami dla dzieci. Najmłodsi będą mogli wystartować od godziny 10.00 w biegach na krótkim dystansie, a starszych zapraszamy do miasteczka fitness. Dla wszystkich uczestników przygotujemy również „kącik malucha”, czyli możliwość zostawienia pociech na czas biegu głównego pod fachową i bezpieczną opieką.
Dla wszystkich uczestników pikniku w miasteczku medycznym ustawionym w pobliżu startu/mety przy hotelu Prząśniczka (tam będzie siedziba Biura Zawodów) przewidzieliśmy m.in. bezpłatne badania ciśnienia krwi, poziomu cukru i wad postawy. Przeprowadzimy też zbiórkę krwi w specjalnym KRWIO-BUSIE.
 
UWAGA: Rozpoczęliśmy zapisy do mini biegów dla Dzieci i Młodzieży.Odpowiedni link i dokument "zgoda na udział w biegu" znajdziecie Państwo na stronie www.receptanazdrowie.net.pl

Poniżej wyciąg z regulaminu:

IV. BIEGI DZIECI i MŁODZIEŻY

Na tej samej trasie, przy skróconych dystansach, odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży farmaceutów i przyjaciół farmacji.

Start biegów:

7-9 lat (roczniki 2011-2009) dystans 300 metrów – godzina 10.00

10-12 lat (roczniki 2008-2006) dystans 500 metrów – godzina 10.20

13-15 lat (roczniki 2005-2003) dystans 800 metrów – godzina 10.40

16-17 lat (roczniki 2002-2001) dystans 1500 metrów – godzina 11.10

Dekoracje odbędą się zaraz po zakończeniu biegów w poszczególnych kategoriach. Nagrody otrzyma pierwsza trójka w każdej kategorii z podziałem na chłopców i dziewczyny. Zapisy do biegów rozpoczną się pierwszego kwietnia, za pośrednictwem strony www.receptanazdrowie.net.pl, na zasadach podanych poniżej. Opłata startowa za udział w biegach dzieci i młodzieży jest stała i wynosi 13 złotych. Warunkiem dopuszczenia do biegów dzieci i młodzieży jest dostarczenie w dniu zawodów do Biura Zawodów podpisanej przez rodzica, lub pełnoprawnego opiekuna, zgody na start zgłoszonej osoby. Wzór dokumentu jest dostępny na stronie www.receptanazdrowie.net.pl

* Fanpeage biegu – tu będą pojawiały się wszelkie informacje na bieżąco. Techniczne, o sponsorach itp.
https://www.facebook.com/biegreceptanazdrowie/
 
* Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/400905573688325/
 
* PLAKAT DO POBRANIA >>>

Z poważaniem
 
Paweł Stelmach
Prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej w Łodzi

Miejsce wydarzenia: Hotel Prząśniczka w Łodzi, ul. Studencka 20/24
Dokładny termin: 2018-06-09
Autor: Piotr Brukiewicz
Galeria:
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet