Apothecarius ebook Więcej
2017-07-19Piotr Brukiewicz
Karta sportowo-rekreacyjna FitProfit oraz FitSport

Informujemy, że Śląska Izba Aptekarska prowadzi rozmowy z firmą Vanitystyle w sprawie zakupu dla naszych członków kart sportowo-rekreacyjnych FitProfit oraz FitSport umożliwiających dostęp do wybranych obiektów sportowych na terenie całej Polski. Wszystkie osoby zainteresowane zakupem ww. kart na dogodnych warunkach prosimy do 18 sierpnia br. o wstępne zdeklarowanie chęci skorzystania z produktu poprzez wypełnienie formularza na stronie: http://www.katowice.oia.pl/formularze/fitprofit_fitsport

Wypełnienie powyższego formularza ma jedynie określić skalę zainteresowania kartami w celu sporządzenia oferty i nie wiąże się w żaden sposób z koniecznością zakupu tych kart.

Po przeanalizowaniu zainteresowania z Państwa strony Śląska Izba Aptekarska podejmie decyzję o przystąpieniu do programu FitProfit oraz FitSport. Następnie na stronie internetowej SIA udostępnimy przygotowaną dla naszych członków ofertę, którą także prześlemy na adresy mailowe osób, które zdeklarowały chęć skorzystania.

Wyszukiwarka obiektów (około 3500 obiektów na terenie całej Polski oraz około 480 na terenie Śląska):

- dla programu FitProfit http://www.fitprofit.pl/obiekty

- dla programu FitSport www.kartafitsport.pl/obiekty

W przypadku pytań, proszę o maila na adres katowice@oia.pl (w temacie "Karta sportowo-rekreacyjna FitProfit oraz FitSport").

Z poważaniem
dr farm. Piotr Brukiewicz
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej

Autor: Piotr Brukiewicz
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet