Apothecarius ebook Więcej
2007-08-06PIECHULA Stanislaw
WYBORY ! Korespondencja do wszystkich Członków SIA
W załacznikach korespondencja wysyłana do wszystkich Członków Śląskiej Izby Aptekarskiej w sprawie wrześniowych zebrań wyborczych.


Wybory do samorządu aptekarskiego
to zawodowy obowiązek każdego aptekarza !


Szanowni Członkowie Izby

W załączeniu przesyłam Państwu wszelkie informacje w sprawie wyborów do Samorządu Aptekarskiego naszej Izby V Kadencji.

Mam nadzieję, że każdy z Państwa rozumie wagę tych wyborów, które zadecydują nie tylko o kolejnych 4 latach naszej rzeczywistości, ale będą także miały znaczący wpływ na przyszłość naszego zawodu.

Ponadto zebrania wyborcze zostaną połączone z punktowanymi posiedzeniami naukowo – szkoleniowymi, co powinno być dodatkową zachętą by wziąć w nich udział.

W załączeniu:

• 1 – wstępniak mający Państwu uświadomić wagę i znaczenie tych wyborów a także zmobilizować do udziału i kandydowania lub aktywnego wyboru najlepszych reprezentantów;

• 2 – szczegółowy spis rejonów wyborczych oraz dat i miejsc odbywania się zebrań wyborczych;

UWAGA !!!! Każdy Członek Śląskiej Izby Aptekarskiej został automatycznie przyporządkowany do rejonu wyborczego właściwego dla swojego miejsca zameldowania, w którym powinien wziąć udział w wyborach do samorządu aptekarskiego.
Wyjątkiem są Członkowie naszej Izby (wykonujący zawód farmaceuty na terenie naszej Izby) zameldowani poza terenem Śląskiej Izby Aptekarskiej, którzy zostali automatycznie przydzieleni do rejonu wyborczego odpowiadającego miejscu pracy.
Jeżeli ktokolwiek z Państwa chciałby zmienić rejon wyborczy z miejsca zameldowania na rejon wykonywania zawodu farmaceuty (figurujący w rejestrze izby), wystarczy do dnia 24 sierpnia 2007r. poinformować o tym zamiarze Izbę.

• 3 – informacja dla osób, które zechcą zmienić rejon wyborczy z miejsca zameldowania na miejsce pracy;


W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt z biurem izby

Do zobaczenia na zebraniach wyborczych, na których w miarę możliwości postaram się być obecny.

Z uszanowaniem:
dr n. farm. Stanisław Piechula
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej


Autor: PIECHULA Stanislaw
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet