Apothecarius ebook Więcej
2007-06-14PIECHULA Stanislaw
Przesyłka do do organizatorów zebrań wyborczych.
Z załączniku list przesłany do organizatorów Okręgowych Zebrań Wyborczych, które odbędą się na terenie naszej Izby w miesiącu wrześniu w celu wyłonienia Delegatów na V kadencję Izby.


Nasz znak: SIAKat-0194-2007
Katowice 2007-06-12


Do Przedstawicieli rejonów wyborczych
na terenie Śląskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej w Katowicach
Dotyczy zorganizowania Okręgowego Zebrania Wyborczego Delegatów na V Okręgowy Zjazd Sprawozdawczo Wyborczy Delegatów.


Zbliża się koniec IV Kadencji w Śląskiej Izbie Aptekarskiej i przygotowujemy się do zorganizowania V Okręgowego Zjazdu Delegatów, co będzie miało miejsce w listopadzie tego roku.
Zjazd musi zostać poprzedzony Okręgowymi Zebraniami Sprawozdawczo – Wyborczymi, na których zostaną wybrani Delegaci reprezentujący lokalne środowiska farmaceutów.

Zwracam się z prośbą o pomoc, a konkretnie o:

1 – wytypowanie i zarezerwowanie dobrego miejsca, gdzie w Waszym mieście, powiecie odbędzie się Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze;

2 – ustalenie jak najdogodniejszego dla wszystkich farmaceutów terminu zebrania w miesiącu wrześniu. Proszę rozważyć możliwość odbycia zebrania w godzinach wieczornych, po zamknięciu aptek.

3 – o zarezerwowanym miejscu i terminie proszę poinformować Izbę Aptekarską, jak najszybciej, nie później niż do 06 lipca.


W sprawie wszelkich dodatkowych informacji proszę o kontakt z biurem Izby pod numerem: 032/608-97-62.

W załączeniu przekazujemy listę rejonów wyborczych z przedstawicielem Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach oraz ilością Farmaceutów w danym rejonie wyborczym..

Jest szansa na zorganizowanie posiedzeń naukowo – szkoleniowych, połączonych z tymi zebraniami, jednak istnieje niewielka szansa, że szkolenia uda się zorganizować na wszystkich zebraniach wyborczych, gdyż będzie ich około 20.
Z góry dziękuję za pomoc
dr n. farm. Stanisław Piechula
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
Autor: PIECHULA Stanislaw
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet